Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sprzęt firmy Erisin - opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    dzięki i czekam az zamontujesz bo też chyba sie w końcu na niego skuszę
    270 to już z przesylką rozumiem? ten podwójny can dekoder brałeś? ile czasu czekałeś aż doszło?
    BYŁA o1 rs
    BYŁA o2 1.6
    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

    Komentarz


    • #27
      pacocases, na następnym zdjęciu masz pokazane wyjścia z Bolero. Jak z tego wynika to w tej niebieskiej wtyczce masz kabelki z gniazda AUX, które prawdopodobnie znajduje się w schowku podłokietnikiem.
      Załączone pliki

      Komentarz


      • #28
        Grzegorz56, pewnie masz rację. To mi wygląda na sekcję "B" z pierwszego zdjęcia gdzie są faktcznie połączenia z tego gniazda. Mając jednak wejście na pendriva oraz aż dwa wejścia na microSD a także połączenie Bluetooth z zewnętrznymi źródłami to zupełnie wystarcza.
        Wyjechałem na wolną przestrzeń żeby sprawdzić działanie TV cyfrowej. Osiągnąłem sygnał o poziomie 99% i automat pociągnął mi pierwszy pakiet 7-miu kanałów (potem się zatrzymał i nie pociągnął pozostałych 2 pakietów - muszę to jeszcze raz sprawdzić)
        Zapisane kanały dały się odtworzyć (oprócz tych z HD). Ciekawe, znowu jakaś zagadka ale cierpliwości. Na 2-ce obejrzałem biegi narciarskie. Obraz raz po raz zatrzymywał się na ułamek sekundy czego nie było na obrazie ze studia - ciekawe ops:
        Przy okazji zrobię kila fotek i się pochwalę
        Nawigacja fabryczna w tym radiu to IGO (ma bardzo dobrą opinię wśród płatnych nawigacji) ale wkurza mnie (i innych użytkowników na forum programu IGO) że końcówki komend w języku polskim są urywane - ciekawe czy w innych wersja językowych także :?: )
        Filmy z micro SD oraz pendriva idą bez przeszkód wraz z napisami.
        pozdrawiam Pakoś - teraz 147KM/328Nm

        Komentarz


        • #29
          Najlepsza na Polskę jest AM Działa na 100%. Nie widzę zdjęcia gotowego z ramką? :P
          "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
          ----------------------------------------------------

          !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

          Komentarz


          • #30
            krissos, mówisz, masz
            To tak na szybko. Później dołączę lepsze zdjęcia z widokiem poszczególnych aplikacji.
            Załączone pliki
            pozdrawiam Pakoś - teraz 147KM/328Nm

            Komentarz


            • #31
              pacocases Nawet fajnie to radio wygląda oby ci sią lepiej spisywało niż mnie, a ramka jakoś tak znajomo mi wygląda :P
              "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
              ----------------------------------------------------

              !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

              Komentarz


              • #32
                pacocases, Wygląda nieźle. Szkoda że w czwartek nie zobaczę na żywo :|
                SPOT Poznań ->

                Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

                Komentarz


                • #33
                  pacocases, czy wyświetlają się nazwy stacji?
                  Z innych relacji wynika, że choć radio ma RDS, to nie działa.

                  Komentarz


                  • #34
                    yacca a jak u ciebie z cłem było?
                    BYŁA o1 rs
                    BYŁA o2 1.6
                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                    Komentarz


                    • #35
                      nowe radio

                      Widzę, że w nowszych modelach zmienili interfejs graficzny. Napisz jak sprawuje się ten "niby" tablet. Który Android zainstalowany?
                      Szerokości

                      Moja bryka http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=63707

                      Komentarz


                      • #36
                        Yacca, muszę się przyjrzeć bo na ekranie jak na choince - wszystko się świeci :lol:
                        pleg, car pad - bo tak się nazywa jest całkiem O.K.
                        Dobra rozdzielczość oraz czułość na dotyk, filmy z DVD, penriva oraz kart microSD też ładnie odtwarza, do tego ma wbudowaną kamerę 2mpiksele więc można robić skromne zdjęcia albo używać przy rozmowach na skypie, ma własną antenę GPS więc nawigacja też śmiga niezależnie, ma WIFI więc w domu szybko łączy się z siecią, ma Bluetooth więc także łączy się z telefonem komórkowym i innymi urządzeniami. Fajny bajer w trasę jak się leci samolotem bo ma gniazdko na słuchawki więc można obejrzeć jakiś filmik. Oczywiście można obejrzeć także zdjęcia jak na prawdziwym tablecie

                        [ Dodano: Pon 04 Lut, 13 21:41 ]
                        Jeszcze kilka fotek podczas rozpracowywania radia. Dropbox - File Deleted - Simplify your life
                        Niestety instrukcja tylko po angielsku i do tego niezbyt dokładna tak że obsługa głównie intuicyjna ale piktogramy łatwe do odczytu i zrozumienia.
                        Yacca RDS wyświetla wszystkie informacje na samym radiu (po zdjęciu panelu).
                        Na panelu jeszcze nie wiem jak wywołać.
                        Radio z założonym panelem wygląda bardzo ponętnie dla ewentualnego złodzieja dlatego opcja jego zdejmowania jest w Polsce b.pożądana :szeroki_usmiech
                        pozdrawiam Pakoś - teraz 147KM/328Nm

                        Komentarz


                        • #37
                          o

                          Wreszcie wyświetla nazwę stacji już ci zazdroszczę
                          Szerokości

                          Moja bryka http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=63707

                          Komentarz


                          • #38
                            @pacocases Ciekawie to radyjko wygląda ale jednak do chińczyka szybko się nie przekonam po moich przejściach
                            "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                            ----------------------------------------------------

                            !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                            Komentarz


                            • #39
                              Radio Erisin ES1099S zamontowane, pora napisać kilka słów.
                              Wybór sprzętu - zdecydowały o tym następujące rzeczy:
                              - internet (potrzebuję do AM)
                              - w komplecie CAN dekoder
                              - dedykowane do OII - nie trzeba dokupywać ramki za ok. 20% ceny radia
                              - cena
                              Zakup - zacząłem od zadania kilku pytań na adres [email protected]. Chodziło mi o sprawy techniczne (integracja z CAN, aktywacja kamery cofania, MPEG-4) oraz przesyłkę przy użyciu Parcelforce aby nie płacić dodatkowo cła i Vatu. Ze spraw technicznych prawie nic konkretnego się nie dowiedziałem - podałem im specyfikację mojego CAN gateway i pytałem o poprawną współpracę. W odpowiedzi napisali, abym zmierzył wymiary miejsca na radio i jak się zgadza z wymiarami na stronie www, to będzie OK
                              Jedyne konkrety to:
                              - chcę MPEG-4 - OK, zmienią soft
                              - Parcelforce - przesyłka idzie przez UK, więc w Polce wcale nie trafia na cło (i tak było)
                              - cena 270EUR - całość z MPEG-4 i przesyłką (czyli kilka EUR taniej niż na stronie )
                              - zapłata przez Paypal - miło, bo zwiększa bezpieczeństwo transakcji
                              Mimo braku informacji zdecydowałem się zaryzykować i przesłałem email Paypal.
                              Wystawili fakturę, Paypal przeliczył 270EUR na 1162zł.
                              Załaciłem, po 8 dniach dostałem numer przesyłki i www do śledzenia w Parcelforce. Paczka była najpierw w UK, potem w Niemczech i Polsce - przełączyłem się na GLS i po 5 dniach kurier zapukał do drzwi. Czyli 13 dni od zapłaty - całkiem nieźle i moja cierpliwość nie była wystawiona na próbę.
                              Radio przyszło dobrze zapakowane, niczego nie brakowało. Jedynie papierowa instrukcja jest bardzo kiepska. Niestety nie udało mi się znaleźć w postaci elektronicznej (do innych modeli są).
                              Pierwsze sprawdzenie co działa lub nie
                              - CAN dekoder działa
                              - przekręcenie kluczyka - włącza się radio
                              - wyjęcie kluczyka - wyłącza się
                              - włączenie świateł przyciemnia podświetlenie LCD
                              - włączenie wstecznego biegu wyświetla czarny ekran z napisem Camera i No signal (nie mam jeszcze kamery)
                              - radio działa, RDS wyświetla nazwy stacji
                              - mp3 - odtwarza z płyty CD i karty SD
                              - TV - słaby sygnał, nie pokazał obrazu, ale nie wyjeżdżałem z osiedla w poszukiwaniu lepszego sygnału
                              - GPS - szybko łapie fix, działa iGO (AM jeszcze nie instalowałem)
                              - bluetooth - bez problemu połączył się z SGS, odczytał książkę telefoniczną, wbudowany mikrofon dobrze zbiera, rozmówca dobrze mnie słyszał, ale jeszcze nie rozmawiałem podczas jazdy
                              - kierownica multifunkcyjna, parktonik, climatronic - nie wiem, bo nie mam
                              - internet - jeszcze nie mam modemy 3G
                              - pobór prądu po wyłączeniu - jeszcze nie mierzyłem

                              To tyle na teraz, cdn...[/b]

                              Komentarz


                              • #40
                                Yacca, - bluetooth - bez problemu połączył się z SGS, odczytał książkę telefoniczną
                                Pytanie: czy on ją za każdym razem czyta czy też zapamiętuje. U mnie jest z tym problem ale może to wina Nokii.
                                Gratuluję zakupu
                                pozdrawiam Pakoś - teraz 147KM/328Nm

                                Komentarz


                                • #41
                                  pacocases, tego jeszcze nie wiem, zrobiłem to dopiero jeden raz. Przetestuję i napiszę.
                                  Natomiast zauważyłem, że nie ma w radiu możliwości wyłączenia bluetooth - włączam w telefonie i radio się łączy. A ja chciałbym mieć możliwość wyboru - radio czy słuchawka bluetooth.

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    yacca super dzięki
                                    ciakaw jestem czy potrafią dobrać can decoder do mego tak by wyświetlał klime i parktronik. Który rok masz auta bo mój 2008.
                                    jaki masz getaway ?
                                    czyli rozumiem że wszystko @ załątwiałeś. Nie bardziej opłacało sie płacić w dolarach?
                                    Jak z instalacją i czytaniem AM?
                                    no chyba sie skuszę.
                                    Rozumiem ze antena gps i wszystkie inne pierdoły w zestawie?
                                    I jak działa ekran dotykowy ? nie ma jakiejś zwiechy ?
                                    BYŁA o1 rs
                                    BYŁA o2 1.6
                                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Yacca, Może po zalogowaniu się słuchawki do telefonu, sam telefon nie będzie się już łączył z radiem :?:
                                      pozdrawiam Pakoś - teraz 147KM/328Nm

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Zamieszczone przez Yacca
                                        kierownica multifunkcyjna, parktonik, climatronic - nie wiem, bo nie mam
                                        Zamieszczone przez blackrs
                                        ciakaw jestem czy potrafią dobrać can decoder do mego tak by wyświetlał klime i parktronik
                                        bo to jest w sumie istotne bardzo
                                        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                        poprzednie modele:
                                        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          oj tam nie musi tego pokazywać ale fajnie by bylo.
                                          BYŁA o1 rs
                                          BYŁA o2 1.6
                                          JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            blackrs, tak jak tutaj :?:
                                            Załączone pliki
                                            pozdrawiam Pakoś - teraz 147KM/328Nm

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              tak tylko ze to po fl a ja mam przed wiec na 99% nie będzie
                                              yacca żeby kupić to tam trzeba sie logować czy wszystko @ załatwiałeś?
                                              BYŁA o1 rs
                                              BYŁA o2 1.6
                                              JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                pacocases, wydaje mi się, że raz odczytał książkę telefoniczną i pamięta. Jednakże wyszukiwanie kontaktu to koszmar. Próbowałem podczas jazdy znaleźć numer żony i się poddałem - wziąłem SGS i zadzwoniłem. Nie wiem jak on sortuje, ale nie do końca alfabetycznie.

                                                blackrs, mój samochód to OII Tour z 2011 r. i posiada następujący gateway:
                                                Part No SW: 7N0 907 530 H HW: 1K0 907 951
                                                Całą transakcję załatwiłem wyłącznie przez maila. Może i lepiej byłoby w dolarach, ale gdy napisałem o przesyłce do Polski to sami podali cenę w euro - mieściła się w zaplanowanym budżecie więc już nie kombinowałem.

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Ja mam pytanie odnośnie tego czy to radio nie wyładowuje akumulatora jak columbus w starszych octaviach. Mam octavie 1z3 z 2005 roku i nie wiem czy mam wymienic gateway, mam radio stream obecnie bez mp3

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    mam nadzieje ze nie będzie też mam streama. u mnie @ poszedl czekam co chinczycy odpisza
                                                    Lukas25wsm, ty tez to będziesz zamawiał? to może 2 na raz? może dadzą jakiś rabat
                                                    BYŁA o1 rs
                                                    BYŁA o2 1.6
                                                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X